Malmö Stad Logotyp

Uppdaterad: 24 maj 2018

Kontaktuppgifter

Hitta till Pauliskolan

Besöksadress
Föreningsgatan 41

Postadress
Pauliskolan
Föreningsgatan 41
211 52 Malmö

Reception
040-34 65 65
pauliskolan@malmo.se


ANMÄLAN FRÅNVARO
Tel: 040-684 94 42

Sjukanmälan är obligatorisk.

INLOGGNNG
VÅRDNADSHAVARE

Logga in på Dexterlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Skolledning

REKTOR
Åse Nilsson

040-34 65 60 / 0709-34 29 89
ase.nilsson@malmo.se

SEKTIONSCHEF
Administration m.m.
Mersiha Hamzic
040-34 65 66
mersiha.hamzic@malmo.se

BITRÄDANDE REKTOR
SA, SPR, PREP
Lina Sandgren

040-34 65 61 / 0768-53 63 75
lina.sandgren@malmo.se

vikarie läsåret 17/18
Tajana Krznar Frklic
tajana.krznarfrklic@malmo.se
040-34 65 61

BITRÄDANDE REKTOR
NA, TE
Christer Månsson

040-34 65 28, 0705-18 47 77
christer.mansson@malmo.se

BITRÄDANDE REKTOR
BF, IKT, Mediateket
Per-Erik Karlsson
040-34 65 90 / 0708-34 65 90
pererik.karlsson@malmo.se

Studie- och yrkesvägledning

Linn Rasmusson
NA, TE, PRE, SPR-T
040-34 65 62
Linn.Rasmusson@malmo.se

Kaltrina Leskovci
SA, SPR
040-34 65 68
kaltrina.leskovci@malmo.se

Elevhälsa

SKOLSKÖTERSKA
Birgitta Malmberg
040-34 65 70
birgitta.malmberg@malmo.se

SKOLSKÖTERSKA
Gabriella Olofsson
040-34 65 70
gabriella.olofsson@malmo.se

KURATOR
NA, TE, SPR-T
Lena Nilsson
040-34 76 26
lena.nn.nilsson@malmo.se

KURATOR
SA, SPR
Charlotte Stensson
040-34 65 69
charlotte.stensson@malmo.se

Mediatek

Välkommen till mediateket
040-34 65 72

ÖPPETTIDER
Alla dagar kl. 8-16.30

Besök gärna mediatekets hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Skriv till oss




Foto: Freddy Billqvist

På malmo.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.

Vad är kakor?